Bafra’da kaza 2 kişi yaralandı
Samsun’un Bafra ilçesi Samsun- Sinop karayolu üzeri opet petrol önünde meydana gelen trafik kazasında sürücü yanındaki arkadaşı olmak üzere 2 kişi yaralandı.
Kaza, Samsun-Sinop yolu Opet Petrol önünde meydana geldi.
Edinilen bilgiye göre Sinop istikametinden gelmekte olan plakası tespit edilemeyen otomobil şerit değiştirdiği esnada, Atilla İ. idaresindeki 06 HS 504 plakalı otomobile çarptı. Atilla İ.’nin kullandığı otomobil sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybederek önce refüje çarpanın etkisiyle takla attı. Araç sürücüsü Atilla İ. ve yanında bulunan Anılcan S. B. ise yaralandı.
Yaralılar 112 acil sağlık ekipleri tarafından kaza yerinde yapılan ilk müdahalelerin ardından tedavileri için Bafra Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kazada araç ağır hasar gördü.