Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonunda yapılan temayül yoklamasına milletvekili aday adayları ile birlikte İl-İlçe Yönetimleri, belediye başkanları, il-ilçe kadın ve gençlik kolları ile mahalle başkanları katıldı.
Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonunda bugün sabah saat 10:00’da başlayan temayül yoklaması saat 16:00 itibari ile sona erdi.
ÖMER ÇAPOĞLU’NA İLGİ BÜYÜKTÜ
Yapılan temayül öncesi Samsun Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ömer Çapoğlu’na ilgi bir hayli fazlaydı.
Fotoğraflarda da görüldüğü üzere Belediye Başkanları, İlçe Teşkilat Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Ömer Çapoğlu’na büyük duyarlılık ve sevgi gösterdiler.
Bu ilgi ve sevgiden dolayı duygularını dile getiren Samsun Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ömer Çapoğlu;
“Gerçekten bugün çok duygulu anlar yaşadım. Çok mutluyum samimi ve içten yaklaşımlar oldu. Bunu benim gibi temayüle gelen herkes gördü. Herkese çok çok teşekkür ediyorum” dedi.