Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı, İş Adamı Ömer Çapoğlu, Bugün Samsun Cumhuriyet Meydanında Teşhir edilen TOGG’u yerinde görerek, inceleme fırsatı buldu.
Çapoğlu, böyle bir eserin mucidi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır dedi.
Çapoğlu konuşmasına şöyle devam etti;
“Gerçekten mükemmel, daha görücüye çıkmadan şuana kadar 100 bin kişiden fazla vatandaşımız hayal ettiği TOGG’u alabilmek için sıraya girmişler. Ben de sıraya girdim.
Bugün inceleme fırsatı buldum. Hem estetik hem de dizayn olarak müthiş bir görüntüsü var. Her yönüyle muhteşem gerçekten gurur duydum. Bir kez daha bu eserin oluşmasında baş mimarımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sonsuz saygı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.