Zafer Partisi Bafra ilçe Teşkilatından Ticaret Borsası Başkanı Tarık Erol’a ve Esnaflara ziyaret
Zafer Partisi Bafra ilçe Başkanı Hakan Keser ve Yönetim Kurulu ziyaretler kapsamında Bafra Ticaret Borsası Başkanı Tarık Erol’u ve esnafları ziyaret etti.
Ziyaretler kapsamında Zafer Partisi Bafra ilçe Başkanı Hakan Keser, Zafer Partisi Teşkilatı olarak ziyaretlerimiz ara vermeden dev ediyoruz. Bu kapsamda Bafra Ticaret Borsası’nın çiçeği burnunda yeni başkanı Tarık Erol’u Yönetim kurulu üye arkadaşlarımızla hayırlı olsun ziyaret gerçekleştirdi. Sıcak bir ortam da geçen ziyaretimizde bizlere ilgi ve alakasından dolayı Başkan Tarık Erol’a ve yeni Yönetimine çıktıkları bu görevde başarılar diliyoruz.
Başkan Keser, akabinde Zafer Partisi Bafra Teşkilatı olarak Beşyol Yünceler arastasında bulunan Yahşi Tekstile ve Esnaf Ziyaretleri gerçekleştirildi.