Samsun Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli iken geçirdiği trafik kazası sonucu şehit olan Polis Memuru Mustafa Ata Traş için Samsun’da cenaze töreni düzenlendi.
Törene, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun İl Emniyet Müdürü Nihat Özen, Samsun İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ömer Ersever ile meslektaşımızın ailesi, yakınları ve teşkilat mensuplarımız katıldı.
Şehidimizin naaşı, İlkadım İlçesi Büyük Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Kıranköy Şehitliği’ne defnedildi.
Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve teşkilatımıza başsağlığı dileriz.