SAMSUN’UN Bafra ilçesi Gazi Paşa Mahallesi Hükümet Caddesi üzeri kaldırımda Görme Engelli Vatandaşlarımız için yapılan Sarı Bant Şeriti üzerine rasgele koyulan tuğlalar Samsun Büyükşehir Zabıta ekipleri tarafından buradan kişilere ulaşarak toplatılmasını talep etti.
Haberimize duyarsız kalmayan Samsun Büyükşehir ve Bafra Belediyesi Zabıta ekipleri Gazi Paşa Mahallesi Hükümet Caddesi Görme Engelli Vatandaşlarımız için kaldırım üzerine yapılan Sarı Bant şeriti üzerine bir işyerinin tadilat amacıyla gelişi güzel koyulan Tuğlaları kişilere ulaşarak buradan kaldırılmasını istedi.
Olaya kısa zaman için müdahele eden Samsun Büyükşehir ve Bafra Belediyesi Zabıta ekiplerine SamsunAjans haber sitesi olarak teşekkür ediyoruz