Bafra bulunan tüm Oda Başkanları ile yemekte bir araya gelen Bafralı İş İnsanı AK PARTİ ADAY ADAYI ÖMER ÇAPOĞLU, oda başkanlarından tam destek aldı.
Ak Parti Aday Adayı Bafralı İş İnsanı ÖMER ÇAPOĞLU yaptığı konuşmasında; Esnafın bu ülkenin gelişmesinde mihenk taşı olduğuna inandığını belirterek; “Ben Esnafın sıkıntılarını da bilirim, ülke için değerini de” diyerek Bafra esnafının her zaman yanında olduğunu söyledi.
Esnafın ekonominin demirbaşı, en önemli dinamiği olduğunu vurgulayan ÇAPOĞLU, “Sizlerin varlığı bizler için çok önemli. Çünkü Baframızı, ayakta tutan en önemli unsurlardan birisi odalardır.
Daha güçlü ve güzel projelerle yeni dönemde Odalarla bir arada olacaklarını ifade eden ve Oda Başkalarına projelerini de anlatan ÖMER ÇAPOĞLU, büyük ilgi gördü.
“Üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız”
2023 Genel seçimlerinde Milletvekili Aday Adayı olan Bafralı İş İnsanı ÖMER ÇAPOĞLU’nu desteklediklerini ifade eden oda başkanları, “Çevremizden hangi partili olursa olsun sizin destekçiniz. Projeleriniz takdire şayan, sizi destekliyor ve başarılar diliyoruz. Üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” diye konuştu.
Ak Parti Milletvekili Aday Adayı olan Bafralı İş İnsanı ÖMER ÇAPOĞLU yemekte yaptığı açıklamasında; “Tüm oda başkanlarımıza eksiksiz katıldıkları ve gönülden destekleri için bizlere inanan, güvenen ve tam destek veren tüm oda başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Biz birlikte büyük bir aileyiz” dedi.
Hayirli olsun insallah. Bașarılar dileriz.