SAMSUN’UN Bafra ilçesi Gazipaşa mahallesi Hükümet Caddesi kaldırım üzerindeki Görme Engelli vatandaşlarımız için yapılan sarı bant yolu üzerinde bulunan tuğlaları kim alacak.
Gazi Paşa mahallesi Hüket Caddesi kaldırım üzerindeki Görme Engelli vatandaşlarımız için hayati önem taşıyan kaldır üzerinde kolayca yollarını bulma konusunda yardımcı olan Sarı bant Şerit yolu üzerine gelişi güzel bırakılan tuğlalar Görme Engelli vatandaşlarımız için zorluk çıkarıyor.
Bu konuda hasassiyetine gösteren mahalle sakinleri esnaflar ve Zafer Partisi ilçe Başkanı Hakan Keser yetkilileri göreve çağırıyoruz.
Neden Görme Engelli vatandaşlarımızın hayatını dahada zorlaştırıyoruz dedi.