İyi Parti Bafra’da Delege Seçimleri Tamam
Bafra seçimlerinde oy kullanacak delege seçimi yapıldı.
Delege seçimlerini değerlendiren İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz “Partimiz her zaman partimize emek veren, gönül verenlerin kararına saygı duymuştur. Partimizde yine demokrasi kazanacaktır” dedi.
Bafra İYİ Parti’de gerçekleşecek kongreler için ilk adım atıldı.
Parti’de Bafra ilçe başkanını belirleyecek olan delege seçimleri bugün parti binasında yapıldı. 400 delegenin belirlendiği seçimde ilginin yoğun olduğu görüldü.
“YÜKSEK KATILIM MEMNUNİYET VERİCİ”
Delege seçimine gösterilen ilgiden memnuniyet duyduklarını söyleyen İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz; “Her zaman demokratik temayüllerin işlediği partimizde, siyaset mücadelemize gönül veren emek veren yol arkadaşlarımızın fikirlerine her zaman saygı duyuyoruz. Bu gün partimizde Bafra ilçe seçimlerinde tasarrufta bulunacak olan delegelerimizin seçimini yapıyoruz.
Delege seçimi katılımı gerçekten memnuniyet verici. Bu durum partimizin ne kadar canlı geleceğe ne kadar inançla baktığının da bir göstergesi. Partimizde her zaman olduğu gibi demokrasi kazanacaktır.
İYİ Parti yolunda emin adımlarla büyüyerek siyaset kulvarında yürümeye devam edecektir. Bizler ülkemizin daha iyi olmasını isteyen vatandaşlar olarak memleketimize her daim hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.