BÜYÜK ÖNDER ATATÜRK’Ü ÖZLEMLE ANIYORUZ…
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 84’üncü yılında şükranla ve özlemle anıyoruz
Bağımsızlığımızı ve Cumhuriyetimizi kazandırarak Türk ulusunun yaşam biçimini çağdaş medeniyet seviyesine taşıyan ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e her 10 Kasım’da artan bir özlem duyuyoruz. O’nu daha iyi anlamak ve emaneti Cumhuriyet’e sahip çıkmak için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. Tüm varlığımızla inandığımız ilkeleri ve devrimleri ışığında yürüyüşümüze devam edeceğiz. Mustafa Kemal Atatürk’ü bitmeyen özlem, minnet, bağlılık ve saygıyla anıyoruz.