Samsun Spor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, kendi sahamızda 4-2 kazandığımız Pendikspor Futbol A.Ş. maçının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı. Galip geldikleri için çok mutlu olduğunu belirten samsun spor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, “Çok mutluyum. Sözlerime teknik heyetimle ve oyuncularımla gurur duyduğumu söyleyerek ve taraftarlarımıza teşekkür ederek başlamak istiyorum. Son...
Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, 2-0 kazandığımız Altınordu maçının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı. Kazandığımız için mutlu olduklarını belirten Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, “Şampiyonluk için çok önemli bir 90 dakikayı daha geride bıraktık. Mutluyuz. Biz çok iyi savunma yapan bir hücum takımıyız. Son haftalarda gollerimiz büyük çoğunlukla duran top organizasyonlarından...
Bafra ile Ferizaj ‘kardeş şehir’ oldu KOSOVALILAR’DAN TEŞEKKÜR Samsun’un Bafra ile Kosova’nın Ferizaj belediyeleri ‘kardeş şehir’ ilan edilirken Bafra Kosovalılar Derneği’nden ‘teşekkür’ açıklaması yapıldı Samsun’un Bafra ilçesi’nde Belediye Meclisi’nin son toplantısında alınan karar gereği Kosova’nın Ferizaj Belediyesi ‘kardeş şehir’ ilan edildi. Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Bafra Kosovalılar Derneği Başkanı...
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı (Tügşav) Bafra Şubesinden 112. Mevlit Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı (Tügşav) Bafra Şubesi tarafından Vakıf binasında her ay düzenlenen Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi Şerif programının 112. gerçekleştirildi. Kasım ayı şehitleri Polis memuru Recep Çakmak, Polis memuru Yusuf Ceylan, J. Er Hüseyin...
Samsun Spor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı. Cumartesi günü oynayacakları Pendikspor Futbol A.Ş. maçını değerlendiren Samsun Spor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, “Aradan sonraki sürecimiz ve ikinci yarı başladığından beri önemli ivme yakaladık. 10 maçta 9 galibiyet ve 1 beraberlik aldık. Bizim zirvede olmamız ve...
Samsun Spor Deplasmanda Dyorex Boluspor’u 5-1 yenen takımımızı, Nuri Asan Tesisleri’nde Büyük Samsunspor taraftarlarımız meşalelerle karşıladı. Samsun Spor Takımı tesislere gireceği yolda bekleyen taraftarlarımız, takım otobüsünün gelişi ile birlikte meşaleler yaktı. Tezahüratlar ile destek verdikleri takımımıza tesislerin girişine kadar konvoy yapan taraftarlarımız daha sonra çeşitli sloganlar atarak sevgi gösterilerinde...