BAL’ DAN ANLAMLI KERMES
SAMSUN’UN Bafra ilçesinde Proje kapsamında Anadolu Lisesi 9.sınıf öğrencileri ihtiyaç sahibi ile tedavi gören öğrenciler için Okul da Öğretmenleri ve Velileri birlikte anlamlı bir Kermes günü tertip ettiler
Anadolu Lisesi İngilizce öğretmeni Naim Okay, öncülüğünde ihtiyaç sahibi ile tedavi gören öğrenciler adına Okulda kermes düzenlediler.
Paylaşmak güzeldir ve Duyarlılıktır benim adım başarı soyadım temalı kermese ilgi çok büyük oldu.Öğrenciler evlerinde annelerinin kimi öğrencilerinde kendi yaptıkları yiyecekleri ,gene kendileri satışını yaparak girişimcilik, ihtiyaç sahibi öğrencilere gösterdikleri duyarlılıkları ile de değerler eğitimini teoriden pratiğe dönüştürmenin mutluluğunu yaşadılar.
Kermese okul sosyal yardımlaşma kulubü ile gezi inceleme ve tanıtım kulubü öğretmenleri ile öğrencileri de destek olmuşlardır.
Naim Okay, Kermeste toplanan 6424 lirayı ihtiyaç sahibi öğrenciler ile tedavi gören öğrencimize ulaştırılacaktır dedi.