Bafraspor’dan Yolspor’a Geçit Yok
Samsun Bölgesi Süper Amatör liginin 5 haftasında A grubunda Bafraspor kendi sahası ve seyircisi önünde konuk ettiği Samsun Yolspor’u Özkan ve Mahmutcan’nın golleriyle 2-0 mağlup etti.
Samsun Bölgesi Süper Amatör Liginin 5 haftasında A grubunda Bafraspor, Bafra Şehir Stadyumunda Samsun Yolspor’u ağırladı.
İlk yarıya rakibine göre kontrollü oyunla başlayan ev sahibi Bafraspor oldu.
İlerleyen dakikalar da Bafraspor oyun üstünlüğünü rakibine kabul ettirdi.
İlk yarıda aradığı golü Özkan ile bulan Bafraspor karşılaşmada 1-0 öne geçti. Bu golden sonra her iki takımda rolenta oyunu tercih etti. İlk yarı da her iki takım adına gol olmayınca Bafraspor soyunma odasına 1-0 üstün giren ekip oldu.
İkinci yarıya her iki ekipte gol için ataklı başladı. İki takımda gol pozisyonu üretmekte zorluk çektiler. Maçta yine son sözü Bafraspor Mahmutcan ile söylerken attığı golle durumu 2-0 getirdi.
Maçta bu golden başka gol olmayınca Bafraspor bu zorlu Samsun Yolspor maçında galibiyeti 3 puanı 2-0 skorla alarak ligde yoluna devam dedi.
Zorlu Samsun Yolspor maçında 3 puan hesaplayan Bafraspor bunun da meyvesini attığı iki golle aldı.
Rakibine göre daha derli toplu top oynayan topa hakim olan maçta Bafraspor kendi sahası ve seyircisi önünde ağırladığı rakibini Özkan ve Mahmutcan ile bulduğu golle sahadan 2-0 galip ayrılan ekip oldu.
Bu galibiyetle Bafraspor puanını 12’ye çıkardı.
Bafraspor ligin 6 haftasında deplasman da Vezirköprü Belediyespor ile puan mücadelesi verecek. Bafraspor da hedef Vezirköprü Belediyespor maçını da kazanıp rahatlamak.