Bafra’da bir kişi Evinde ölü bulundu Samsun’un Bafra ilçesinde 40 yaşındaki Onur Günyeli isimli şahıs yaşadığı evinde doğalgazdan zehirlenerek hayatını kaybetti. Olay, Kemalpaşa Mahallesi’nde 4 katlı apartmanın 3’cü katında meydana geldi. Yakınları, Onur Günyeli’ye (40) telefonla ulaşamayınca polisi aradılar. Olay yerine gelen polis ve itfaiye ekipleri merdivenle binanın balkonundan içeri...
Fehmi Muhammed etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı, PKK/YPG’nin sözde Afrin kurtuluş güçlerinin lider kadrosunda bulunan Fehmi Muhammed’in etkisiz hale getirildiğini açıkladı. MSB, dün Suriye’nin kuzeyindeki Zeytin Dalı bölgesinde tespit edilen 2 PKK/YPG’li teröristin, Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarınca etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Bakanlık, teröristlerden birinin örgütün sözde Afrin kurtuluş güçlerinin...
Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, Dyorex Boluspor maçının ardından değerlendirmelerde bulundu. Uzatmada kaybettiğimiz galibiyet için çok üzgün olduklarını belirten Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, “Oyun istediğim seviyede değildi ama mücadele iyiydi ve maçı farklı kazanabilecek pozisyonlar da geldi. Ancak olmadı. Her iki devreye de çok istekli çok coşkulu başladık....
22 Aralık Perşembe 2022 Bafra’da Vefat Edenler VEFAT : Merhum Ayşe Yılmaz’ın eşi, Çarşı Camii ayakkabı boyacısı esnaflarından Selami Yılmaz, Sami, Mehmet, Mustafa Yılmaz, Badegül Kılcı ve Gül Kaya’nın babaları, Çarşı Camii ayakkabı boyacı esnaflarından Sarpunlu “İBRAHİM YILMAZ” vefat etti. Cenazesi Kemalpaşa mahallesi Bahçeler Camiinde kılınacak öğle namazına...
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. MAÇININ HAKEMİ OĞUZHAN ÇAKIR Samsunspor Spor Toto 1. Lig’in 11’inci haftasında deplasmanda karşılaşacağı Pendikspor Futbol A.Ş. maçını Oğuzhan Çakır yönetecek. Cumartesi günü saat 13.30’da Pendik Stadı’nda oynanacak Pendikspor Futbol A.Ş. – Yılport Samsunsporumuzun maçını hakem Oğuzhan Çakır yönetecek. Çakır’ın yardımcılıklarını Baran Eraslan ve Mehmet Ali...
Samsunspor’un başarılı futbolcusu Ali Kaan Güneren, antrenman sonrası açıklamalarda bulundu. İlk olarak yarın oynayacağımız kupa maçını değerlendiren futbolcumuz Ali Kaan Güneren, “Şu an güzel bir gidişatımız var. İnşallah Tuzlaspor maçıyla galibiyet serisini 3 maça çıkartacağımızı düşünüyorum. Zaten galibiyet serileri ile şampiyon olunuyor. Kupa maçlarındaki iyi performanslar, hocamızın daha güçlü...