Bafra FK Yolspor’u Rahat geçti
Samsun Hüseyin Kanbur sezonun Süper Amatör liginin 9. haftasında ikinci devresinin A gurubun Bafra FK kendi sahasında konuk ettiği Samsunspor Yolspor’u Ramazan (2) ve İsmail’in golleriyle 3-0 mağlup etti.
Samsun Hüseyin Kanbur Sezonun Süper Amatör Liginin 9. haftasında A gurubunda Bafra FK Bafra Şehir stadyumunda Samsun Yolspor’u konuk etti.
İkinci devreye Tekinik Direktör değişikliği ile giren Bafra FK Hasan Şengün ( Dobi Hasan ) ile ikinci devrenin ilk maçında deplasmanda Samsun Atakentspor’u 3-1 skorla mağlup ederek yeni hocası ile lige galibiyet ve 3 puanla başlamıştı.
Bafra FK ligin 9 haftasında kendi sahasında ligin köklü takımlarından biri olan Samsun Yolspor ile Bafra Şehir Stadyumunda konuk etti. Göze hoş gelen futbolunu galibiyetle süsleyen ev sahibi Bafra FK galibiyeti getiren golleri ise Ramazan(2) iki ve İsmail’in golleriyle 3-0 mağlup ederek ligin ikinci yarısında ikinci galibiyeti almış oldu.
Bafra FK bu galibiyetle ligde punanını 17 yaparken üçüncü sırasını korudu.
Bafra FK ligin 10 haftasında hafta sonu deplasmanda Vezirköprü Belediyespor’a konuk olacak.