Alaçamspor’da İşler yolunda
Samsun Hüseyin Kanbur Süper Amatör Ligi B grubunun ikinci devresi 10 haftasında Alaçamspor konuk ettiği Hamza Belediyespor’u Serkan Çetin, Coşkun Sağlam ve Kazım Sayyar’ın attığı gollerle 3-0 gibi net skorla mağlup ederken liderliğini de sürdürdü.
Samsun Hüseyin Kanbur Süper Amatör Ligi B grubunda 10 haftasında Alaçamspor Alaçam Şehir Stadyumunda Havza Belediyespor’u misafir etti.
Alaçamspor ligin 10 haftasında zorlu maçta Havza Belediyespor’u konuk ederken, ilk devreye de etkili ve iyi başlayan taraf oldu.
Alaçamspor aradığı golü Serkan Çetin ile bulurken maçta 1-0 öne geçti. Bu golden sonra iyice rahatlayan ev sahibi Alaçamspor Coşkun Sağlam ile bulduğu golle maçta durumu 2-0 getirdi.
Maçta ilk yarıda başka gol olmayınca Alaçamspor soyunma odasına 2-0 üstün giren taraf oldu.
İkiknci yarıda sakin ve kontrollü oyunu seçen Alaçamspor üçüncü golü de penaltı atışından Kazım Sayyar ile bularak maçta durumu 3-0 getirdi. Bu golde maçın skorunu tayin ederken Alaçamspor ligin ilk devresinde olduğu gibi ikinci devresinde aldığı galibiyetlerle yoluna dolu dizgin devam ediyor.
Liderliğini de iyice pekiştiren Alaçamspor’da yüzler gülüyor.
Alaçam Teknik Direktörü Ahmet Karadağ, ligin 10 haftasında kendi sahamız seyircimiz önünde ağırladığımız Havza Belediyespor’u 3-0 net skorla mağlup etmenin sevincini hep birlikte yaşıyoruz.
Bize yakışır futbola oynamaya takım olarak devam ediyoruz, bu da skora yansıyor dedi. Bu güzel galibiyeti, bizleri kış gününde güzel güneşli havada yalnız bırakmayan Cefakar taraftarımıza hediye ediyoruz.
Karadağ, son olarak bizleri desteklemeye ve izlemeye devam etsinler dedi