AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Ömer Çapoğlu, Salıpazarı Ak Parti İlçe Teşkilatn ziyaret etti.
Ömer Çapoğlu, Salıpazarı Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, istişarelerde bulundular.
Uzun yıllar Samsun halkı için siyaset yapmak istediğini anlatan Çapoğlu, 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye için büyük önem taşıdığını ifade ederek, “Bu kritik ve önemli süreçte ülkeme ve milletime hizmet edebilmek amacıyla yola çıktım ve Ak Parti’den Samsun milletvekili aday adayı oldum. Samsunumuz’un sorunlarını ve çözüm yollarını biliyorum. Bu süreçte teşkilatlarımızla birlikte sorunların çözümü ve vatandaşlarımıza hizmet etme konusunda birlikte çalışacağız” dedi.
AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Ömer Çapoğlu, ziyaretlerine ara vermeden devam edeceğini de açıkladı.