Çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı, İş adamı Ömer Çapoğlu, ziyaretlerine bir yenisini daha ekleyerek Ak Parti Samsun Eski İl Başkanı Muharrem Göksel’i makamında ziyaret etti.
Ziyaretten son derece mutlu olduğunu ifade eden Eski İl Başkanı Muharrem Göksel, Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ömer Çapoğlu’na ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisine hem teşekkür etti hem de başarılar diledi.