Siirt
Siirt'te Patlama; 2 asker yaralı
Dolar ve Euro
Dolar ve Euro'da son durum
Bakan açıkladı: 4321 personel alınacak
Bakan açıkladı: 4321 personel alınacak
Akar: Layık oldukları cezayı buldular
Akar: Layık oldukları cezayı buldular
Erdoğan
Erdoğan'dan önemli açıklamalar
KünyemizAJANSLAR© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Samsunajans.com.tr 'da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Samsunajans.com.tr 'da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir.
Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Samsunajans.com.tr sorumlu tutulamaz.
GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2018 Samsunajans.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Samsunajans.com.tr aittir. Samsunajans.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Samsunajans.com.tr 'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Samsunajans.com.tr ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Samsunajans.com.tr 'da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Samsunajans.com.tr adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@samsunajans.com.tr mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler.
PRIVACY POLICY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Samsunajans.com.tr However, sometimes the  Samsunajans.com.tr uses third parties to process your information. Samsunajans.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Samsunajans.com.tr re quires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Samsunajans.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Samsunajans.com.tr and its services. When you use  Samsunajans.com.tr online services, we use cookies and collect IP  addresses. You can find out more about this in the  Samsunajans.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.
Haber Yazılımı