Haber Detayı
10 Aralık 2018 - Pazartesi 15:58
 
Usta, Hilmi Can Gelin’i ziyaret etti
MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta,Mardin Dargeçit’te PKK’lı teröristlerle girilen çatışmada başından vurularak yaralanan Samsun Çarşamba nüfusuna kayıtlı Hilmi Can Gelin’i tedavi gördüğü GATA’da ziyaret etti.
SAMSUN HABER Haberi
Usta, Hilmi Can Gelin’i ziyaret etti

Usta, beraberindeki MHP Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Düzgün ve MHP Çarşamba ilçe yönetiminden Ferhat Özdemir, Mete Yıldız, Mustafa Ayan ile birlikte, hastanede tedavi gören Hilmi Can Gelin’e moral ziyaretinde bulundu.

23 Ekim 2018 tarihinde Mardin Dargeçit’te teröristlerle girdiği çatışmada başından yaralanan ve yaklaşık bir buçuk aydır GATA’da tedavi gören Jandarma Özel Harekât Uzman Çavuş Hilmi Can Gelin’i ziyaret eden Usta, “Hilmi Can kardeşimiz olay günü en yakın arkadaşının şehadetine tanık olmuş, ardından kendisi de başından aldığı kurşun yarası neticesinde yaralanmış ve ivedilikle tedaviye alınmış.

Kahraman gazimiz 27 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra geçtiğimiz günlerde tedaviye cevap vermiş ve tedavisine hız kesilmeden devam edilmektedir. Şu an durumu iyiye gitmekte olduğunu, olay esnasında kaybettiği sol gözünün yapılan ameliyat sonucu açıldığını, yüzündeki felcin ise günden güne iyileşmekte olduğunu öğrendik.

Gazimiz bugün daha iyi htiğini söyledi. Cenab-ı Allah şehitlerimize rahmet, gazilerimize acil şifalar ihsan eylesin; tüm güvenlik güçlerimizi korusun.” dedi.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Usta,, Hilmi, Can, Gelin’i, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı