Haber Detayı
26 Şubat 2019 - Salı 21:43
 
Samsunspor Altyapı Tesisleri’nde İmar Sıkıntısı Var!
İnegölspor maçı sonrası Haberaks Tv'de yayınlanan 90+1 programında Selçuk Kaya'nın konuğu olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “İmar alanı olmadığı için işlemler uzayacak gibi görünüyor. Yeni bir arazi arayışımız var” dedi.
SAMSUN HABER Haberi
Samsunspor Altyapı Tesisleri’nde İmar Sıkıntısı Var!

Samsunspor Haberleri – İnegölspor maçı sonrası Haberaks Tv’de yayınlanan 90+1 programında Selçuk Kaya’nın konuğu olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “İmar alanı olmadığı için işlemler uzayacak gibi görünüyor. Yeni bir arazi arayışımız var” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Parti’den Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, İnegölspor maçı sonrası Haberaks Tv’de yayınlanan 90+1 programında Selçuk Kaya’nın konuğu oldu. Samsun-Ordu karayolu üzerindeki dolum tesisleri arkasına yapılacak alt yapı tesisleri için bazı pürüzlerin ortaya çıktığını belirten Başkan Zihni Şahin, “Arazinin tahsisi ile ilgili sıkıntılar var” dedi.

ROTA BATIPARK’A DÖNDÜ

Başkan Zihni Şahin, “İmar alanı olmadığı için işlemler uzayacak gibi görünüyor. Yeni bir arazi arayışımız var, İsmail başkanla sürekli istişare halindeyiz. Batıpark alanında bulunan bir arazi var. Şimdi burayla alakalı çalışmalarımız sürüyor. İnşallah burasını Samsunspor altyapısına kazandıracağız. Amacımız çocuklarımızın rahatça ulaşım sağlayabileceği bir yeri belirlemek. O yüzden Batıpark tarafı şu an daha ağır basıyor” diye konuştu.

Salim YILDIZ

Kaynak: Haber Gazetesi
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Samsunspor, Altyapı, Tesisleri’nde, İmar, Sıkıntısı, Var!,
Yorumlar
Haber Yazılımı