Haber Detayı
05 Şubat 2019 - Salı 17:41
 
Demir; Raylı Sistem yer altına alınacak
Bayındırlık ve İskan eski Bakanı, Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
SİYASET Haberi
Demir; Raylı Sistem yer altına alınacak

Atakum Lozan Caddesinde düzenlenen sabah kahvaltı programına Büyükşehir Belediye Başkanı ve Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, esnaflar ve muhtarlar katıldı.

Esnaf ve muhtarlar ile bir araya gelen Mustafa Demir, 5 yıl içinde yapacakları projelerini anlattı. Raylı sistemi Atakum’da yerin altına alacaklarını belirten Mustafa Demir, ‘’ Atakum’da raylı sistemin geçtiği güzergah 60 metrelik bulvar. Raylı sistemin olduğu gibi yer altına alacağız.

Üstünü bulvar olarak yeniden inşa edeceğiz. Samsun’a ve Samsun halkına yakışır bir bulvar yapacağı. Üniversiteyi de Taflan tarafına doğru tünelle geçeceğiz. Havaalanına da raylı sistemi uzatacağız” dedi.

‘’SAMSUN’A NASIL KATKI SAĞLARIZ GAYRETİ VE CABASI İÇERİSİNDEYİZ’’
AK Parti belediyecilik anlayışının millete hizmet etmek olduğuna vurgu yapan Mustafa Demir, ‘’Bugüne kadar Samsun’a hizmet etmiş bütün başkanlarımıza buradan teşekkür etmek istiyorum. Biz bu şehre hizmet etmek için yola çıktık. Samsun bizim kıymetlimiz.

Bu şehire daha fazla nasıl katkı sağlarız gayreti ve cabası içerisinde olduk olmaya da devam ediyoruz. Allah’ın izni ve sizlerin takdiri ile Samsunumuzu önümüzdeki beş yılı çok daha güzel ve çok daha parlak olacak.

Hepimizin birer görevi var oda Samsun halkına hizmet edebilmek’’
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Demir;, Raylı, Sistem, yer, altına, alınacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı