Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 18:51
 
Taşdemir, Yapacak Bir Şey Yok Toparlanacağız
Yılport Samsunspor Takımı Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, deplasmanda 2-2 berabere biten Hacettepespor maçının ardından yaptığı açıklamada "İki haftadır gerçekten hiç istemediğimiz şekilde sonlandı maçlar. Yapacak bir şey yok toparlanacağız ve yolumuza devam edeceğiz" dedi.
SAMSUNSPOR Haberi
Taşdemir, Yapacak Bir Şey Yok Toparlanacağız

Yılport Samsunspor Takımı Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, deplasmanda 2-2 berabere biten Hacettepespor maçının ardından yaptığı açıklamada “İki haftadır gerçekten hiç istemediğimiz şekilde sonlandı maçlar. Yapacak bir şey yok toparlanacağız ve yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Bundan sonra bütün hazırlıklarını Play-Off’lara yapacaklarını belirten İsmet Taşdemir, “İlk yarıdaki oyun çok kötü, ikinci yarı çocuklar dirençlerini koydular. Tam kazandık derken, yapamadık. Yapacak bir şey yok. An itibari ile tamamen bütün hazırlıklarımız Play-Off üzerine olacak. Geçen hafta ‘kalan maçlarımızı oynayalım’ demiştik ama bugün itibari ile bu artık birazcık daha netleşti. Söyleyecek bir şey yok çok üzgünüz. Bundan sonra bir an önce bu yıkımı toparlayıp Play-Off’lara en iyi şekilde hazırlanmaya çalışacağız” dedi.

Konuşmasının ardından basın mensuplarının ‘Son dakikalarda gelen golleri nasıl değerlendiriyorsunuz’ sorusuna İsmet Taşdemir, “Değerlendiremiyorum yani bilemiyorum da iki haftadır aynı şeyi yaşadık. Tamamıyla ‘geri çekilelim’ diye bir şey de söz konusu değil. Ama maçın psikolojisi mi desem kader, kısmet mi desem bilemiyorum. İki haftadır gerçekten hiç istemediğimiz şekilde sonlandı maçlar. Yapacak bir şey yok toparlanacağız ve yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Taşdemir,, Yapacak, Bir, Şey, Yok, Toparlanacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı