Haber Detayı
16 Ocak 2019 - Çarşamba 17:43
 
Süslü'den Erhan USTA'ya Davet; İYİ Parti'de görmek isteriz
İYİ Parti Samsun eski İl Başkanı Ömer Süslü, MHP'den ihraç edilen Erhan Usta'ya destek mesajı attı. Süslü: "Kendisini İYİ Parti'de görmek istiyoruz" dedi.
SİYASET Haberi
Süslü'den Erhan USTA'ya Davet; İYİ Parti'de görmek isteriz

İYİ Parti Samsun eski İl Başkanı Ömer Süslü, Samsun Milletvekili Erhan USTA'nın MHP'den ihraç edilmesiyle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Süslü açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: Partisinin haklarını savunduğu için partisinden oy birliği ile ihraç edilen Erhan Usta, inanıyorum ki Türk Siyasi Tarihine geçmiştir. Partiden çok tarikat gibi yönetilen bir yapıda nasıl durduğuna hayret ediyordum.

O, ahde vefa göstereceğim derken başına böyle bir olay gelmesi aslında çok daha hayırlı olmuştur. Kendisine tavsiyem üzülmemesi, aksine böyle bir yapıdan kurtulduğu için Allah'a şükretmesidir. Birlikte çalıştığımız dönemde aramızda ufak tefek problemler yaşamış olsak da kaliteli insan olduğunu her zaman her yerde ifade etmişimdir.

Kendisini İYİ Partide görmeyi ve buradan ülke ekonomisini İYİ edecek fikirlerini gür bir sesle haykırmasını çok isterim.

İnşallah partimiz gerekli girişimleri yapar ve o da buna olumlu cevap verir. Görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Süslü'den, Erhan, USTA'ya, Davet;, İYİ, Parti'de, görmek, isteriz,
Yorumlar
Haber Yazılımı