Haber Detayı
07 Aralık 2018 - Cuma 19:57
 
Samsun TSO’dan sağlık sözleşmesi
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun'da Özel Hastane ile üyelerini, çalışanlarını ve birinci derecede yakınlarını kapsayan kurumsal sağlık sözleşmesi imzaladı.
SAMSUN HABER Haberi
Samsun TSO’dan sağlık sözleşmesi

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO), üyelerinin, üye yanlarında çalışan işçilerin, birinci derecede yakınlarının, ayrıca, Oda personeli ve birinci derecede yakınlarının sağlık hizmetlerinden faydalanabilmeleri için Samsun'da Özel Hastane ile kurumsal sağlık sözleşmesine imza attı. Tüm branşları kapsayan kurumsal sağlık sözleşmesi imza töreni Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapıldı. Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz’ün de bulunduğu törende sözleşmeyi Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Özel Hastane Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen imzaladı.

Oda üyelerini, çalışanlarını ve birinci derecedeki yakınlarını kapsıyor.

Sözleşmeye imza atan Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, “Bilindiği gibi Odamız yaklaşık 8 bin üyesi ile kentimizin en büyük sivil toplum kuruluşlarının başında gelmekte. Yapılan anlaşmayla birlikte Odamızın çalışanlarımızın yanısıra, Odamıza kayıtlı üyeler, üyelerimizin yanlarında çalışanları ve birinci derece yakınları Özel Hastane'den sağlık hizmetlerinin sağladığı imkanlardan faydalanabilecektir.

Üyelerimiz, belgelemek koşulu ile kendileri ve çalışanları, ayrıca birinci derecedeki yakınları tüm branş ve hizmetlerden indirimli şekilde faydalanabilecekler. Bu imkanı bize sağlayan Özel Hastanemizin yetkililerine teşekkür ediyoruz" dedi.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Samsun, TSO’dan, sağlık, sözleşmesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı