Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 13:53
 
SAMSUN LOJİSTİK KÖY YÖNETİM KURULU TOPLANDI
Samsun Lojistik Köy Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Osman Kaymak başkanlığında gerçekleştirildi.
SAMSUN HABER Haberi
SAMSUN LOJİSTİK KÖY YÖNETİM KURULU TOPLANDI

BAŞKAN ŞAHİN: BİZLER HAZIRIZ!
Samsun Lojistik Köy Yönetim Kurulu toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Lojistik Köy, ekonomik kalkınma modeli için örnek bir yatırımdır. Elimizi taşın altına koymaya hazırız” dedi. Samsun Valiliği‘nde yapılan toplantıya Vali Osman Kaymkak’ın yanısıra Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ile Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır da katıldı.

EKONOMİK KALKINMA MODELİ
Toplantıyla ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “2023 hedeflerimiz içerisinde sık sık belirttiğimiz ekonomik kalkınma modellerinden birisi lojistik köy projesidir. Samsun‘a kazandırılan bu yatırım, Türkiye‘de, özellikle ekonomik kalkınma modeli için örnek bir yatırımdır” dedi.

BÜYÜKŞEHİR’İN ÖNCÜLÜĞÜNDE…
Projenin büyük bütçelerle hayata geçirildiğini hatırlatan Başkan Zihni Şahin, “Şehrimizin ekonomik yönden kalkınması, büyümesi, iş insanlarının kente yapacağı yatırımlarla doğru orantılıdır. Faaliyetlerine başlayan lojistik köyün bu anlamda lokomotif olması en büyük temennimiz olacaktır. Bizler de kentin yöneticileri olarak elimizi taşın altına koymaya hazır olduğumuzu her platformda belirtiyoruz. Özellikle Büyükşehir Belediyesi, bu alanda öncü olmaya hazırdır” diye konuştu.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: SAMSUN, LOJİSTİK, KÖY, YÖNETİM, KURULU, TOPLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı