Haber Detayı
20 Mayıs 2019 - Pazartesi 18:03
 
Samsun Gençlik Festivali 3’üncü kez geliyor
SAMSUN Gençlik Festivali bu yıl 20-23 Haziran 2019 tarihleri arasında Sheraton Grand Beach’te 3’üncü kez gerçekleşecek.
SAMSUN HABER Haberi
Samsun Gençlik Festivali 3’üncü kez geliyor

Başta Samsun olmak üzere Karadeniz’in dört bir yanından gelen müzikseverlerin akınına uğrayan Samsun Gençlik Festivali bu yıl da gençliğin en sevdiği grup ve sanatçıları biraraya getiriyor.

Mor ve Ötesi’nden Athena’ya, Moğollar’dan Teoman’a, Selda Bağcan’dan Manga’ya, Yüzyüzeyken Konuşuruz’dan Adamlar’a 28 başarılı sanatçı ve grubun performanslarına ev sahipliği yapacak olan festival daha da renklenerek büyüyor. Yüzdeyüz müzik ve eğlence ile, Redbull katkılarıyla gerçekleşecek festival Türkiye’nin gençlik ve müzik kanalı Milyon Tv ekranlarından da canlı olarak yayınlanacak.

20 Haziran Perşembe günü, Pentagram, Bulutsuzluk Özlemi, Ceza, Flört, Sena Şener, Kamufle, Numune, 21 Haziran Cuma günü Mor ve Ötesi, Selda Bağcan, Manga, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Şanışer FT Sokrat ST, The Away Days, Mehmet Alp, 22 Haziran Cumartesi günü Athena, Moğollar, Ceylan Ertem, Umut Kuzey, Deniz Tekin, Nilipek, Zebercet, 23 Haziran Pazar günü ise Teoman, Cem Adrıan, Adamlar, Can Gox, Seksendört, Al York, Karakelam sahne alacak.
Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Samsun, Gençlik, Festivali, 3’üncü, kez, geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı