Haber Detayı
30 Kasım 2018 - Cuma 15:00
 
SAMSUN EĞİTİM BİR SEN'DEN KYK SAMSUN İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET!
Görevi devralan Eğitim Bir Sen Samsun 2 Nolu Şube yeni yönetimi seri ziyaretlerine devam ediyor.
SAMSUN HABER Haberi
SAMSUN EĞİTİM BİR SEN'DEN KYK SAMSUN İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET!

Tevfik Yılmaz Demir Başkanlığındaki Eğitim Bir Sen Samsun 2 Nolu Şube Yönetimi Kredi ve Yurtlar Kurumu Samsun İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette Kredi ve Yurtlar Kurumunun çalışmalarından övgüyle bahseden Tevfik Yılmaz Demir, çalışanların fedakârlıklarını, kendilerine emanet edilen Türkye’nin her yerinden gelen gençler ile yakın alakalarının her türlü takdire değer olduğunu ve KYK’nin fedakar personelinden her zaman gurur duyduklarını dile getirdi.

Eğitim Bir Sen Samsun 2 Nolu Şube yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek sözlerine başlayan KYK Samsun İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ise, KYK’nın OMÜ yönetimiyle yeni bir yurt yapımı için protokol imzaladığını ve yeni yurdun önümüzdeki eğitim döneminde hizmete gireceğini belirtti.

Kasapoğlu, Eğitim Bir Sen Samsun 2 Nolu Şube Başkanı Tevfik Yılmaz Demir’e KYK personelinin özlük hakları ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi hususunda birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını da ifade etti.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: SAMSUN, EĞİTİM, BİR, SEN'DEN, KYK, SAMSUN, İL, MÜDÜRLÜĞÜ’NE, ZİYARET!,
Yorumlar
Haber Yazılımı