Haber Detayı
25 Mart 2019 - Pazartesi 17:28
 
Samsun'da, YKS Sınavı Öncesi
İSTİKLAL Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde başarılı öğrencilere Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi moral vermek amacıyla Ladik Akdağ Kayak Merkezi’ne gezi düzenledi.
SAMSUN HABER Haberi
Samsun'da, YKS Sınavı Öncesi

İstiklal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Temel Yeterlilik Testi (TYT) deneme sınavında yüksek başarı gösteren öğrencilere YKS sınavı öncesi okul müdür yardımcısı İsmail Sağlam tarafından organize edilen Samsun Büyükşehir Belediyesi, Ladik Belediyesi ve Ladik Fen Lisesi’nin sponsorluğunda Ladik Akdağ Kayak Merkezi’ne gezisi düzenledi.

Öğrenciler ilk olarak Ladik ilçesinde Ambarköy Açık Hava Müzesi, Ladik Mavi Göl Tesisleri ve Akpınar Fen Lisesi’ni gezdiler. Ardından Akdağ Kayak Merkezi’ne çıkan öğrenciler burada telesiyej turu yapıp, kızaklarla kayarak gönüllerince eğlendiler.

Gezinin beklentilerinin çok üstünde dolu dolu geçtiğini belirten öğrenciler, YKS öncesi kendilerine büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu ve başta okul müdürü Hakan Sarıözkan’a müdür yardımcısı İsmail Sağlam ve sponsor olan kurumlara teşekkür etti.
Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Samsun'da,, YKS, Sınavı, Öncesi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Samsun'da, YKS Sınavı Öncesi
Samsun'da, YKS Sınavı Öncesi
Samsun'da, YKS Sınavı Öncesi
Samsun'da, YKS Sınavı Öncesi
Yorumlar
Haber Yazılımı