Haber Detayı
04 Aralık 2018 - Salı 10:37
 
SAMSUN BAYINDIR MEMUR SEN ENGELLİLERİNİ UNUTMADI!
Memur Sen’e bağlı Bayındır Memur Sen, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir yemek düzenledi.
SAMSUN HABER Haberi
SAMSUN BAYINDIR MEMUR SEN ENGELLİLERİNİ UNUTMADI!

Samsun Karayolları İl Müdürlüğü salonunda Bayındır Memur Sen Mensupları ve kurumlarda çalışan engelliler için düzenlenen yemekte konuşan, Samsun Bayındır Sen Şube Başkanı İsa Çolak, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü, bir kutlama değil farkındalıkları arttırma günüdür.

Samsun Memur-Sen ailesi olarak bu farkındalığı kamuoyunun dikkatine sunmak için bu etkinliği düzenledik. Biz her zaman engellilerin sosyal hayatın bir parçası olması gerektiğini düşünüyoruz. Sokakların, sosyal alanların ve binaların engellilerin hayatlarını kolaylaştıracak bir şekilde düzenlenmesi gerektiğine vurgu yapıyoruz.

Bu gün çok şükür engelli kardeşlerimizin evlerinden çıkamaz durumda olduğu zamanlardan şimdi engellilerimizin sosyal hayata dahil olabilmeleri için teşvik edildiği günlere geldik” diye konuştu.

Bayındır Memur-Sen’in düzenlediği yemeğe kurumlarda çalışan engelliler ve ailelerinin yanı sıra, Eğitim Bir Sen 1 No'lu Şube Başkanı Hamdi Yıldız, Eğitim Bir Sen 2 Nolu Şube Başkanı Tevfik Demir, TOÇ Bir Sen Şube Başkanı Ayhan Akdeniz, Diyanet 1 no'lu Şube Başkanı Murat Akkuş, ve Bem Bir Sen Şube Başkanı Nurettin Sever de katıldı. Yemeğin ardından engellilere ve ailelerine çiçek takdim edildi.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: SAMSUN, BAYINDIR, MEMUR, SEN, ENGELLİLERİNİ, UNUTMADI!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı