Haber Detayı
29 Eylül 2018 - Cumartesi 14:28
 
Karaduman: Samsun'un sorunlarını çözmek için çalışıyoruz
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, "Şehrimizin sorunlarını çözmek için birlik beraberlik içerisinde bir bütün halinde çalışıyoruz. Seçimde de en iyi sonucu almak için tüm teşkilâtlarımızla birlikte çaba harcıyoruz dedi.
SİYASET Haberi
Karaduman: Samsun'un sorunlarını çözmek için çalışıyoruz

AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı 72. Danışma Meclisi Toplantısı ve AK Parti Çarşamba İlçe 80. Danışma Meclisi Toplantısı yoğun katılımlarla gerçekleşti. AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, her iki programda yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu.

Samsun şehrinin sorunlarını çözmek için çaba harcadıklarını ifade eden Başkan Karaduman, "Bir süre önce Samsun'da Genel Başkan Yardımcımız, Samsun Milletvekillerimiz ve büyükşehir belediye başkanımız ile toplantı gerçekleştirdik. Aldığımız kararlar neticesinde şehrimizin acil çözülmesi gereken sorunları ile ilgili yapılacak çalışmaları ziyaret ettiğimiz bakanlarımıza ilettik. Birlikte ve bütün halinde çalışıyoruz.

Allah bu birliğinizi daim eylesin. Seçimde de en iyi sonucu almak için çaba harcıyoruz. Çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız. Daha fazla kisiye ulaşalım, dertlerini çözmeye gayret edelim. Partimize hizmet etmiş ve bundam somrada çalışmaları yürütecek teşkilat mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

AK Parti Çarşamba 80. Danışma Meclisi Toplantısı'na Başkan Karaduman'ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Derebahçe Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen İlkadım Danışma Meclisi Toplantısı'na ise AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile teskilat mensupları katıldı.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Karaduman:, Samsun'un, sorunlarını, çözmek, için, çalışıyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı