Haber Detayı
25 Şubat 2019 - Pazartesi 14:55
 
İSMET TAŞDEMİR’DEN AÇIKLAMA
Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, kazanılan İnegölspor maçını değerlendirdi.
SAMSUNSPOR Haberi
İSMET TAŞDEMİR’DEN AÇIKLAMA

Galip geldikleri için mutlu olduğunu belirten İsmet Taşdemir, “Oyuncu kardeşlerim, geldiğimizden beri yukarıya doğru bir tırmanış var. Çünkü bu tırmanış şehirden geliyor. Şehir takımına çok inanıyor, bizde inanıyoruz.

Oyuncu kardeşlerimiz de inanıyor. Bugünkü galibiyetin tek şeyi inanmaktı. İnandılar ve bugün güzel bir galibiyet aldılar. Öyle bir lig yaşıyoruz ki, bir galibiyetle bitmiyor. Sonuçta Gaziantep maçını saymazsak 10 maçımız daha var. Her hafta da lig zorlaşıyor. Dün ve bugün alınan sonuçlardan da bu belli oluyor. Dolayısıyla biz hafta hafta bakıyoruz” dedi.

Önemli olan pozisyona girebilmenin olduğunu ifade eden İsmet Taşdemir, “2 hafta önce burada söylediğim gibi, önemli olan pozisyona girebilmekti. Bugün onları kaçırabiliriz, yarın kaçırabiliriz ama mutlaka bu gol gelecektir demiştim. O da bugün geldi. Ertesi gün yine gelmeyebilir. Ama benim üzerinde durduğun nokta pozisyona girebilmek.

Vasat oynadığımız maçta bile 3-4 tane pozisyonumuz olabiliyor. Bunlar oldukça da farklı skorlar da gelecektir. Ama bizim için önemli olan maçı kazanabilmek” diye konuştu.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: İSMET, TAŞDEMİR’DEN, AÇIKLAMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı