Haber Detayı
16 Ekim 2018 - Salı 18:20
 
Genç MÜSİAD ' tan Ziyaretler
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi Gençlik Kurulu İŞKUR,KOSGEB ve OKA’ ya ziyarette bulundular.
SAMSUN HABER Haberi
 Genç MÜSİAD ' tan Ziyaretler

Genç MÜSİAD Samsun İşkur Müdürü Haşim Meydan, Kosgeb Müdürü Nebahat Livaoğlu ve OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen ‘ e kendilerini tanıttıktan sonra yaptıkları işlerden de bahsettiler.

İşkurMüdürü Haşim Meydan ile genç MÜSİAD ortak çalışma konusunda fikir alışverişinde bulundular.

KosgebMüdürü Nebahat Livaoğlugençleri genel destekler hakkında ve gelecekteki devlet teşvikleri konusunda bilgilendirdi.

OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen ise şuan tasarruftan kaynaklı desteklerde belli küçülmeler olduğu yönünde bilgi verdi ve OKA onay sürecindeki projelerinde hangi aşamalardan geçtiği konusunda bilgi verdi.

Genç MÜSİAD ‘ ın ziyaretlerinde her krizden bir fırsat doğar noktasından hareketle, genç girişimcilerin işadamlarından tecrübe edinme konusu üzerinde duruldu ve ülkemizin üretim toplumu olma yolunda ilerleyebilmesi adına gençlerin daha çok çalışması ve tecrübe konusunda büyüklerinden dersler alınması gerektiğinden bahsedildi.

Kurum müdürleri piyasa koşullarında kurumların işleyişleri ve bu kurumlardan nasıl yararlanılır bununla alakalı bilgiler verdi. Her zaman gençlerin yanında olduklarını belirttiler.

Genç MÜSİAD Samsun İşkur Müdürü Haşim Meydan, Kosgeb Müdürü Nebahat Livaoğlu ve OKA Genel Sekreteri MevlütÖzen ,Genç MÜSİAD Samsun Başkanı Ersin Canikli ve üyelerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti de dile getirdiler.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: , Genç, MÜSİAD, ', tan, Ziyaretler,
Yorumlar
Haber Yazılımı