Haber Detayı
02 Ekim 2018 - Salı 14:59
 
CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI ZİYARETİ
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç Camiler ve Din Görevlileri haftası münasebeti ile ilgili olarak Bafra Müftüsü Mecmettin Kayar’ı makamında kabul etti.
SAMSUN HABER Haberi
CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI ZİYARETİ

Bafra Din Görevlileri Dernek Başkanı İsmail Hakkı Sipahi, Diyanet Sen ilçe başkanı Murat Topal, Türk Diyanet Vakıf Sen ilçe başkanı Asım Kalyoncu, Diva-Sen ilçe başkanı Hacı Ahmet Şafak, Din Bir Sen ilçe başkanı Enver Çakıroğlu’da katıldı.

Bafra Müftüsü MecmettinKayar, Başkan Kılıç’a Camiler ve Din Görevlileri haftasında düzenlenecek programlar hakkında bilgi vererek davette bulundu.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Camiler ve Din Görevlileri Haftası ömürlerini başkalarının iyiliği, yeryüzünün imar ve ıslahı için adayan gönül erlerini, güzel ahlakın önderlerini, insanlığın yıldız şahsiyetlerini daha yakından tanımaya ve anlamaya vesile kılmak için çok anlamlı.

Bizler de Müftülüğümüz öncülüğünde düzenlenecek etkinliklere elimizden gelen katlıyı göstereceğiz. Bu vesile ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası bir kez daha kutluyorum” Dedi.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: CAMİLER, VE, DİN, GÖREVLİLERİ, HAFTASI, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı