Haber Detayı
27 Şubat 2019 - Çarşamba 12:15
 
BİZE DÜŞEN DAHA ÇOK ÇALIŞMAK
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 31 Mart Seçimlerine yönelik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
SAMSUN HABER Haberi
BİZE DÜŞEN DAHA ÇOK ÇALIŞMAK

Tekkeköylü vatandaşlarla gece ve gündüz demeden bir araya gelen Togar, asıl olanın gönüllerde bir olmak olduğunu söyleyerek, yaklaşan yerel seçimlerin beka meselesi olduğunun altını çizdi.

BİZE DÜŞEN DAHA ÇOK ÇALIŞMAK
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar,Türkiye’nin büyük bir ülke olduğunu, daha da büyümesini engellemek için ise içerden ve dışardan ciddi oyunların oynandığını belirterek, “ Tekkeköy Halkı dostunu da düşmanını da, haini de kahramanı da gölgesinden bile tanır. Kiminle yol yürünür, kiminle sofrasında aş paylaşılır iyi bilir.

İşte bu yüzdendir ki, önümüzdeki seçimlerin bir beka meselesi olduğunu herkesten çok daha iyi anlar ve bunu herkese gösterir. Tekkeköy Belediyesi geçtiğimiz beş yıl içerisinde kendi öncelikleri için değil, vatandaşlarının önceliği için çalışmıştır. Projelerimiz ve hayata geçirdiğimiz hizmetleri birileri inatla görmese sizler görüyor ve yaşıyorsunuz” diye konuştu.

GELECEĞİN TEKKEKÖYÜ SİZLERİN ESERİ OLACAK
Hayatın hızla akıp gittiğini ve geçen zamanı geri getirmek gibi bir şanslarının olmadığı söyleyen Togar, “ Her şeyin bir telafisi var ama geçip giden zamanın yok. Bazılarının olsa bile Tekkeköy halkının buna tahammülü olmaz.

Mesele Vatan, Mesele Bayrak, Mesele Millet olduğunda, hele ki etrafımızı saran ihanet çemberi böylesine saldırırken herkes 31 Martta bu ilçe yeniden bir tarih yazdığı dostta düşman da görecek. Gün şahısların ve makamların konuşulacağı gün değildir. Gün ekmeğimizle, aşımızla oynayanlara hak ettikleri tek dilde cevap verme günüdür.” Şeklinde konuştu.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: BİZE, DÜŞEN, DAHA, ÇOK, ÇALIŞMAK, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BİZE DÜŞEN DAHA ÇOK ÇALIŞMAK
BİZE DÜŞEN DAHA ÇOK ÇALIŞMAK
BİZE DÜŞEN DAHA ÇOK ÇALIŞMAK
Yorumlar
Haber Yazılımı