Haber Detayı
26 Eylül 2018 - Çarşamba 17:17
 
Başkan Topaloğlu okul ziyaretlerine devam ediyor
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte ilçe genelindeki okulları ziyaret etmeye devam ediyor.
SAMSUN HABER Haberi
Başkan Topaloğlu okul ziyaretlerine devam ediyor

Sık sık okulları ziyaret edip okul idaresi, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Başkan Topaloğlu’nun son durağı Cumhuriyet İlköğretim okulu oldu. Okul Müdürü Sedat Yiğiter ve öğretmenler tarafından karşılanan Topaloğlu, okulla ilgili istek ve eksikleri dinledi.

Belediye Başkanı Topaloğlu, daha sonra sınıfları ziyaret ederek öğrencilere kitap hediye etti.

Göreve geldiklerinden bu yana her eğitim öğretim yılında rutin ziyaretler yaptıklarını belirten Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "Belediyemizin imkanları doğrultusunda ihtiyaç olan eksiklikleri hep tamamladık, üzerimize düşenleri de yapmaya devam edeceğiz.

Biz sadece okulların açıldığı gün değil, fırsat buldukça her zaman okullarımızı ziyaret ediyoruz ve ihtiyaç ve taleplerini değerlendirmeye çalışıyoruz. Bu konuda gerçekten hassas davranıyoruz.

Bu çocuklar bizlerin, hepimizin geleceği. Bizim için çok önemliler. Ben yeni eğitim öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, en önemlisi de öğrenci velilerine hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Başkan, Topaloğlu, okul, ziyaretlerine, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı